اولین نمایشگاه تخصصی صنعت برق ، الکترونیک و مخابرات استان قزوین                              

نمایشگاه تخصصی صنعت برق ، الکترونیک و مخابرات برای اولین بار در استان قزوین با حضور جمع کثیری از شرکتهای فعال در این صنعت برپا خواهد شد. این نمایشگاه فرصتی است تا  این شرکتها محصولات  و خدمات خود را در معرض بازدید متخصصان این صنعت قرار دهند.
لذا به اطلاع کلیه علاقمندان و فعالان در این صنعت می رساند اولین دوره این نمایشگاه در تاریخ 9 الی 12 دی ماه 1391 در محل دائمی نمایشگاه بین المللی قزوین برگزار خواهد شد.
با این امید که برگزاری این نمایشگاه برای اولین بار در استان ، با مشارکت کلیه دست اندرکاران این صنعت، گامی رو به جلو در راستای اعتلا و انعکاس هر چه بیشتر توانمندیهای این صنعت در ایران باشد.

شایان ذکر است شرکت مهندسی پژواک سامانه قاصدک با حضور در این نمایشگاه آماده ارائه محصولات و خدمات به تمامی سازمان ها و ارگان ها و همچنین دیگر متقاضیان می باشد

زمان برگزاری :
   تاریخ شروع : شنبه
   1391-10-09 
   29 دسامبر 2012
   تاریخ پایان :سه شنبه
   1391-10-12     
   1 ژانویه 2012
محل برگزاری :
  قزوین - انتهای بلوار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) - محل دائمی نمایشگاه بین المللی استان قزوین
groupporn sextapes latinasextapes analvirgins lesbiansgirlfullmovies fuckingamateurmoms japanfullmovies fullmoviescollection girlsyearning asianextreme fucktheteacher groupsexmovieswatch wivesclub asiananal analandhardcoresexmovies maturefilms sexyhardcoremilfs obsceneteens fucktheteacher corruptschoolgirls sexfashion